Paslaugos

Kuriame sprendimus verslui, kurie padeda siekti užsibrėžtų tikslų.

01

Strategija ir planavimas

Kiekvienas mūsų projektas prasideda detaliu klausinėjimu bei nuožmia teisingų atsakymų paieška. Nes tik kruopščiai ištyrę rinką, jos auditoriją bei prekės ženklo savybes, galime sukurti pilnavertį, klientui artimą bei patrauklų Jūsų verslo įvaizdį internete. Sėkmingais spėjimais mes netikime - tik faktais ir patirtimi grįstu žinojimu.

-  Research

-  Planning

-  KPIs

-  Content

-  Sitemap

-  Wireframes

02

UX/UI Dizainas

Gražų dizainą nupiešti gali visi, tačiau mes į šią užduotį žvelgiame kur kas plačiau: ieškodami ne tik estetiškų, bet ir logiškų vartotojo patirties analize paremtų dizaino sprendimų, kurie Jūsų verslui bus našūs, o internetinės svetainės lankytojams paslaugūs, estetiški bei kviečiantys veikti.

-  UX Design

-  UI Design

-  Responsive design

-  Custom graphics

-  Graphic design

-   App design

03

Programavimas

Siekdami užtikrinti geriausią lankytojų patirtį ir maksimalų internetinės svetainės funkcionalumą, esame preciziški net smulkiausioms detalėms. Pradedant sparčiu veikimu bet kuriame vartotojo įrenginyje, baigiant tvarkingu kodu, paprasta ir sklandžia priežiūra bei lengvu turinio redagavimu.

-  Front-end

-  Back-end

-  E-commerce

-  Deployment

-  Testing

04

Priežiūra ir palaikymas

Tam, kad Jūsų internetinė svetainė ir toliau sėkmingai gyvuotų, reikia ja pasirūpinti. Užtikriname sklandų sistemos veikimą, duomenų saugumą bei naršymo greitį, būtiną vis augantiems vartotojų lūkesčiams tenkinti. Sąžiningai rūpinamės viskuo, kad sukūrę internetinę svetainę nepaliktume Jūsų vienų.

-  Backups

-  Plugin Updates

-  Hosting

-  CMS Updates

-  Security