Treat it Green

UAB Innovative Pharma Baltics
2022

Apie projektą

Sutelkdami Lietuvos ir užsienio mokslininkų pagalbą Innovative Pharma Baltics jau 12 metų kuria natūralius maisto papildus ir medicinos priemones. Naujų produktų įvedimas į rinką, produktų linijų atnaujinimas, aiški prekės ženklų hierarchija bei naujos auditorijos siekimas buvo pagrindiniai naujos elektroninės parduotuvės tikslai, kurių siekėme kurdami vartotojo patirtį.

- UX Design

- UI Design

- Responsive Design

- Custom graphics

- Wireframes

Iššūkiai

Vienas iš pagrindinių dizaino iššūkių buvo aiški UI dizaino elementų sistema, kuri galėtų apjungti kelių skirtingų prekės ženklų produktus ir kartu atspindėtų motininės įmonės vizualinį identitetą tuo pačiu užtikrinant sklandų naršymo ir pirkimo procesą, kuris mums buvo prioritetas Nr. 1.

Sprendimas

Galutinis rezultatas pasiektas glaudžiai bendradarbiaujant su klientu – estetiškai patraukli ir naršymui patogi elektroninė parduotuvė, skirta kiekvienam besidominčiam sveika gyvensena ir besirūpinančiam savo sveikata.

Projekto akcentai

Itin svarbiu akcentu svetainėje tampa kokybiškos produktų nuotraukos (autorė Martyna Paukštė), žaismingumo ir šiuolaikiškumo suteikia subtilus emoji panaudojimas ir moderni tipografikos sistema.

Peržiūrėti svetainę